top of page

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY DO JORDÁNSKA - ZÁŽITKY NA CELÝ ŽIVOT

Všechny naše zájezdy probíhají v malých skupinách a jsou pečlivě sestaveny tak, aby byly maximálně autentické

Ancient temple in Petra, Jordan_upraveno

TO NEJLEPŠÍ Z JORDÁNSKA

7 NOCÍ

Kratší, ale zážitkami nabitý poznávací zájeud do Jordánska, na němž ve skupině maximálně 12 cestovatelů poznáte autenticky to nejlepší, co Jordánsko nabízí od velkolepé Petry přes Mrtvé moře, antické památky, biblická poutní místa až po divokou přírodu v beduíny obývané poušti Wádí Rum. To vše v doprovodu českého průvodce v pohodové a přátelské atmosféře se zaměřením na autentické zážitky.

41 900 Kč

IMG_5151.JPG

VELKÝ OKRUH JORDÁNSKEM

10 NOCÍ

Autentický poznávací zájezd do Jordánska, během kterého poznáte takřka všechny pamětihodnosti tohoto království. V malé skupině do 12 osob poznáte nejen unikátní Petru, ale vykoupeme se u Mrtvého i Rudého moře, přespíme u beduínů ve Wádí Rum, navštívíme velkolepé antické památky, křížácké hrady i hluboké kaňony s vodopády. To vše v doprovodu českého průvodce v pohodové a přítelské atmosféře.

44 900 Kč

Tábořiště Wádí Malaga

EXPEDICE DO PETRY

11 NOCÍ

Na českém trhu naprosto jedinečný expediční zájezd do Jordánska. Kombinuje klasický poznávací okruh a 5 denní trek krásnou přírodou se spaním v divočině, během kterého se vydáme pěšky z rezervace Dana až do skalního města Petra.

To vše v malé skupině maximálně 12 účastníků v doprovodu českého i místního beduínského průvodce. Vše zakončíme odpočinkem u moře!

43 900 Kč

bottom of page