O NÁS - CK HAMIDI

V JORDÁNSKU JSME JAKO DOMA

Před pěti lety jsem založil cestovní kancelář Travel Planner. Od začátku jsme se zaměřovali na individuální cestovní poradenství a přípravu dovolené na míru. Za dobu své existence jsme do světa poslali přes 200 klientů, kteří s námi cestovali na Blízký východ, do Asie, Afriky, Evropy i Ameriky. Všechny cesty byly originál a žádná nebyla jako druhá. Měl jsem velkou radost, že velký úspěch mělo právě Jordánsko, kde mám své rodné kořeny a proto jsme se rozhodli udělat z cestovní agentury kancelář a pořádat jedinečné zájezdy právě do tohoto krásného a bezpečného království. Založil jsem tedy cestovní kancelář HAMIDI a kromě zcela individuálních zájezdů přinášíme od roku 2018 také novinku v podobě poznávacích okruhů s českým průvodcem v malých skupinách do Jordánska, Íránu, Maroka a dalších zemí Blízkého východu

Budu se těšit na viděnou třeba na cestě do Jordánska.

Omar Jamaein - zakladatel

PROČ S NÁMI?

  • Jordánsko známe jako málokdo

  • máme na místě mnoho prověřených kontaktů

  • spolupracujeme s nejlepšími lokálními profesionály

  • do Jordánska se stále pravidelně vracíme

  • samozřejmě jsme pojištěni proti úpadku, máme koncesi a jsme řádnými členy ACK ČR

Přečtěte si můj jordánský příběh na blogu.

 

NAŠI PRŮVODCI

Naši průvodci jsou duší naší cestovky. Jsou zapálení, vzdělaní, svou práci dělají s nadšením a svoji pozitivní energii přenáší na cestovatele, které doprovází. 

Omar Jamaein CK Hamidi

Omar Jamaein

Majitel CK a průvodce

"Nezaložil jsem si cestovku, abych seděl v kanceláři, ale abych cestovatelům ukazoval svět."

Omar je nadšený cestovatel se slabostí pro Blízký východ. Nejvíc si užívá méně turistická místa, kontakt s místními obyvateli a trhy. Má rád historii a o země kam cestuje, se zajímá z hlubšího kontextu než pouze turistického. Rád vyráží i do přírody na dlouhé treky. Na průvodcovské práci miluje energii, kterou čerpá z nadšení cestovatelů, kteří jsou v zemi poprvé. 

Untitled.png

Jirka Topol

Průvodce zájezdů

"Blízkému východu jsem propadl a obzvláště to platí pro Jordánsko a jeho skvělé obyvatele"

Jirka strávil na Blízkém východě dlouhé roky nejen jako průvodce. Pobýval v Egyptě, Jordánsku, Libanonu, Izraeli a Maroku. Tamní kulturu si zamiloval a po nucené koronavirové pauze se nemůže dočkat, až se zase do svých oblíbených zemí vrátí. Vyzařuje z něj klid a pohoda, kterou přenáší na cestovatele, které doprovází. Těšit se můžete na nekonečnou zásobu historek z jeho cest.

Petra Hrdinová CK Hamidi

Petra Hrdinová

Průvodkyně expedic

"Těším se na každou novou skupinu a na zážitky, které spolu na treku zažijeme"

Petry vášeň tkví v cestování a objevování nepoznaných míst. Nahlédla do kultury Jordánska, Taiwanu, Maroka a mnoha dalších zemí. Nezajímají ji pouze turisticky vyhledávaná místa, ale vydává se i na dobrodružné expedice zážitkového charakteru. Je milovnicí rozmanitých chutí, jež jsou tradiční pro danou zemi. Je komunikativní a můžete se spolehnout, že případné problémy zvládne rychle a efektivně vyřešit.