Cestovní kancelář Omar Jamaein - Travel Planner

NÁŠ PŘÍBĚH

V JORDÁNSKU JSME JAKO DOMA

Před třemi lety jsem se svojí tehdejší partnerkou a současnou manželkou založil cestovní agenturu Travel Planner, na jejíž domovské stránky se můžete podívat zde. Od začátku jsme se zaměřovali na individuální cestovní poradenství a přípravu cest na míru. Za dobu své existence jsme do světa poslali přes 80 klientů, kteří s námi cestovali na Blízký východ, do Asie, Afriky, Evropy i Ameriky. Všechny cesty byly originál a žádná nebyla jako druhá. Měl jsem velkou radost, že velký úspěch mělo právě Jordánsko, kde mám kořeny a proto jsme se rozhodli udělat z cestovní agentury kancelář a pořádat jedinečné zájezdy právě do tohoto krásného a bezpečného království. Kromě zcela individuálních zájezdů přinášíme pro rok 2019 také novinku v podobě poznávacích okruhů s českým průvodcem v malých skupinách. 

Budu se těšit na viděnou třeba na cestě do Jordánska.

Omar Jamaein - zakladatel

PROČ S NÁMI?

  • Jordánsko známe jako málokdo

  • máme na místě mnoho prověřených kontaktů

  • spolupracujeme s nejlepšími lokálními profesionály

  • do Jordánska se stále pravidelně vracíme

  • samozřejmě jsme pojištěni proti úpadku, máme koncesi a jsme řádnými členy ACK ČR

Přečtěte si můj jordánský příběh na blogu.

NAŠI KLIENTI ŘÍKAJÍ

JANA & MILAN

Zážitků máme strašně moc, žádné nepříjemnosti nás cestou nepotkali, ani není divu s tak parádně zpracovaným itinerářem.
Jordánci jsou skvělí lidé, všude bylo příjemně, změnili jsme názor na střední východ utvořený jen podle zpráv v médiích.
Informace, které jsme od Vás měli, byly téměř vyčerpávající a mnohokrát nám pomohly v různých situacích. Ze všeho nejvíc se nám líbilo s beduíny v poušti, já jsem si mohla odškrtnout se svého seznamu další splněné přání, tím byla koupačka v Mrtvém moři, Milan byl nadšený ze splavení Wádí Mujib, jízdě na velbloudech a potápění v Rudém moři.

ROMAN S RODINOU

Letos na jaře jsme na deset dnů cestovali po Jordánsku a Izraeli. Při sestavování itineráře nám velmi pomohl Omar Jamaein. Cestu nám do detailů připravil, doporučil půjčovny aut, taxi po Palestině atd. Vše klaplo , jak bylo naplánováno, byli jsme naprosto spokojeni.Rodina Omara pochází z Jordánska, oblast tedy zná velmi dobře a v případě problémů pomůže s řešením.

IRENA & PETR

Tak konečně po návratu domů,  je to už týden, se konečně dostáváme k tomu, abychom Ti poděkovali za skvělou organizaci naší cesty a hlavně námětů, co je "potřeba" vidět a zažít a není tak profláknuté.

1) Všechno co bylo domluveno fungovalo. V Jordánsku až neuvěřitelně přesně. 
2) Díky, že jsi mě přesvědčil na poušť a přenocování v poušti. Fakt velmi úžasný zážitek. Doporučuji každému.
3) Ostatní program naprosto vyvážený mezi památkami a přírodními krásami.

MARÍNA

Milý pane Omare,! Muselo Vám stále zvonit v uších, neb jsem stále velebila všechny Vaše rady. Určitě Vás navštívím a také popíšu jak se vedlo, fotky mám. Všude byli přátelští lidé, ochotni pomoci a vyslyšet případnou prosbu. Všechno klaplo, Beduini  jsou fantastická komunita a hostel PASHA - jako doma jsem se cítila. Skutečně to bylo ohromné štěstí, že jsem Vás poznala! Díky!!!

PAVEL

Díky za skvělou dovolenou, nemělo to chybu. Program zájezdu plně vyhovoval tomu, co jsem si přál v Jordánsku navštívit. Hlavně prohlídka Petry byla neskutečný zážitek.  Rovněž Wádi Rum předčilo mé očekávání. Moc jsem si to užil i díky výborné organizaci zájezdu a skvělému kolektivu spolucestujících