top of page

O NÁS - CK HAMIDI

V JORDÁNSKU JSME JAKO DOMA

Před pěti lety jsem založil cestovní kancelář Travel Planner. Od začátku jsme se zaměřovali na individuální cestovní poradenství a přípravu dovolené na míru. Za dobu své existence jsme do světa poslali přes 200 klientů, kteří s námi cestovali na Blízký východ, do Asie, Afriky, Evropy i Ameriky. Všechny cesty byly originál a žádná nebyla jako druhá. Měl jsem velkou radost, že velký úspěch mělo právě Jordánsko, kde mám své rodné kořeny a proto jsme se rozhodli udělat z cestovní agentury kancelář a pořádat jedinečné zájezdy právě do tohoto krásného a bezpečného království. Založil jsem tedy cestovní kancelář HAMIDI a kromě zcela individuálních zájezdů přinášíme od roku 2018 také novinku v podobě poznávacích okruhů s českým průvodcem v malých skupinách do Jordánska, Íránu, Maroka a dalších zemí Blízkého východu

Budu se těšit na viděnou třeba na cestě do Jordánska.

Omar Jamaein - zakladatel

PROČ S NÁMI?

  • Jordánsko známe jako málokdo

  • máme na místě mnoho prověřených kontaktů

  • spolupracujeme s nejlepšími lokálními profesionály

  • do Jordánska se stále pravidelně vracíme

  • samozřejmě jsme pojištěni proti úpadku, máme koncesi a jsme řádnými členy ACK ČR

Přečtěte si můj jordánský příběh na blogu.

NAŠI PRŮVODCI

NAŠI PRŮVODCI

Naši průvodci jsou duší naší cestovky. Jsou zapálení, vzdělaní, svou práci dělají s nadšením a svoji pozitivní energii přenáší na cestovatele, které doprovází. 

Petra Pavlíková

Petra Pavlíková

Průvodkyně

"Život bez cestování si neumím představit. Je příliš krátký a krásných míst je jako hvězd na nebi."

Petry zájem o cestování nebere konce a tak zájem spojila s další touhou a to předat poznání dál. Průvodcování pak byla trefa do černého, kde se začala cítit jako ryba ve vodě. K Blízkému východu se nejprve dostala přes studium politické filosofie a z oblastí, které navštívila ji nejvíce zlákaly pestré barvy a kultura ovlivněná islámem i nekonečná nádhera pouští a hor. Vždy se snaží vnímat místa skrz pestrou strukturu historie, kultury, zvyklostí, chutí a vůní a hlavně života místních obyvatel, který nejraději zachycuje na fotkách. Vyhledává i netradiční zákoutí a zajímají jí příběhy, aby vám pak mohla sdělit co nejvíce. Má ráda pivo a nesnáší nudu. Úsměv na tváři, energie a pohodová nálada ji neopouští a žádný problém není dost velký na to, aby se nedal vyřešit.

Petra Hrdinová CK Hamidi

Petra Hrdinová

Průvodkyně nejen expedic

"Těším se na každou novou skupinu a na zážitky, které spolu na treku zažijeme"

Petry vášeň tkví v cestování a objevování nepoznaných míst. Nahlédla do kultury Jordánska, Taiwanu, Maroka a mnoha dalších zemí. Nezajímají ji pouze turisticky vyhledávaná místa, ale vydává se i na dobrodružné expedice zážitkového charakteru. Je milovnicí rozmanitých chutí, jež jsou tradiční pro danou zemi. Je komunikativní a můžete se spolehnout, že případné problémy zvládne rychle a efektivně vyřešit.

Faisal Alajaleen

Faisal Alajaleen

Nejen řidič

"Bezpečně vás odvezu, zatančím a večer připravím kebab na pláži, jsem vždy připraven"

Faisal je stálice našeho týmu v Jordánsku. Je to náš hlavní řidič a setkáte se s ním na všech našich zájezdech. Jeho práce zdaleka přesahuje roli řidiče. Je to chlapík zkušený, který toho hodně zažil a hodně ví. Mluví anglicky a všichni klienti si ho vždy zamilují. Je ochotný pomoci s čímkoliv a kdykoliv. Je pokorný a skromný a jeho srdečný úsměv, když ho ráno potkáte, vás navnadí na další den plný zážitků.

Omar Jamaein CK Hamidi

Omar Jamaein

Majitel CK a průvodce

"Nezaložil jsem si cestovku, abych seděl v kanceláři, ale abych cestovatelům ukazoval svět."

Omar je nadšený cestovatel se slabostí pro Blízký východ. Nejvíc si užívá méně turistická místa, kontakt s místními obyvateli a trhy. Má rád historii a o země kam cestuje, se zajímá z hlubšího kontextu než pouze turistického. Rád vyráží i do přírody na dlouhé treky. Na průvodcovské práci miluje energii, kterou čerpá z nadšení cestovatelů, kteří jsou v zemi poprvé. 

Ziyad Najamy

Ziyad Najamy

Průvodce

„Lidem skutečnou radost vyvolávají pozitivní zážitky. Cestovatelům ale největší radost přinese poznávání nových přátel a kultur.“

Ziyad je rodilý Izraelec, který má po celý svůj život velmi blízko k zemím Blízkého východu. Mluví plynně česky, arabsky, hebrejsky a anglicky. Během svého cestování poznal mnohé nejen z arabského světa, ale je úzce spjat i s Českou republikou, díky čemuž vás dokáže seznámit s různými podobnostmi i odlišnostmi těchto vzdálených a tolik se lišících kultur. S nadšením, historickým přehledem a přátelským přístupem Vás provede Jordánskem, Palestinou nebo jeho rodným Izraelem.

bottom of page